2 Pieces155M Vieno-Multimode Keitikliai Optinis Keitiklis MM SM Pluošto Konverteris 100M Mutil-mode Vienos rūšies Skaičiuoklė

2 Pieces155M Vieno-Multimode Keitikliai Optinis Keitiklis MM SM Pluošto Konverteris 100M Mutil-mode Vienos rūšies Skaičiuoklė

2 Pieces155M Vieno-Multimode Keitikliai Optinis Keitiklis MM SM Pluošto Konverteris 100M Mutil-mode Vienos rūšies Skaičiuoklė

€80.43

Produkto aprašymas

  • Perdavimo Sparta: 155M
  • Modulio duomenys: Savo ruožtu Mutlimode Duplex į Singlemode Dvipusis
  • Prekės Pavadinimas: jyttek
  • Modelio Numeris: JYT-MS801
  • Bangos ilgis: 850nm-1310nm
  • Skaidulų Tipas: multi-mode / single-mode
  • Matmenys: 70mm (W)X95mm (D)X27 mm (H)
  • Pluošto Jungtis : SC

Į Keitikliai ir Kartotuvai gali būti naudojama siekiant konvertuoti įvairių optinio skaitmeninio signalų, pavyzdžiui, Ethernet , ATM, SDH, ir valdymo signalai ir kt.Naudojant didelio efektyvumo konversijos grandinės, aukštos kokybės IC žetonų, ir aukštos kokybės optiniai siųstuvai-imtuvai modulis, produktai yra stabilių rezultatų, geros kokybės, taikomos įvairių aplinkos optinio skaitmeninio perdavimo.Dvi optinio pluošto sąsajos (SC/ST/MK) Keitiklis gali pasiekti konversijos optinių signalų tarp multi/multimode optinio pluošto, tarp vieno/multimode pluošto arba tarp vieno/singlemode pluošto.GT-CF01 serijos keitikliai: max atstumas multimode pluoštas yra iki 2km, singlemode pluošto yra nuo 20 iki 120km ; GT-CG01 serijos keitikliai: max atstumas 50µm multimode pluoštas yra iki 550 m skirtas 62.5 µm multimode pluoštas yra iki 224 m, ir single-mode fiber yra nuo 10 iki 100 km.SFP gali būti naudojama konvertuoti 2155Mbps optinis skaitmeninis signalų, kurioje XX express pluošto tipą.M-multimode; S yra singlemode.SFP gali būti naudojama konvertuoti 1001250Mbps optinis skaitmeninis signalų, kurioje XX express pluošto tipą.M-multimode; S yra singlemode.Konvertavimo optiniai signalai gali būti atliekamas tarp multi/multimode optinio pluošto, tarp vieno/multimode pluošto, arba tarp vieno/singlemode pluošto.Remti konversijos 2155Mbps ar 1001250Mbps optinių skaitmeninių signalų.Pluošto Jungtis: Multimode ST/SC Singlemode SC/ST/FC Perdavimo Greitis: 155Mbps; CG01XX 100 1250Mbps Optinio pluošto : Multimode: 50/125 62.5/125µm; Singlemode: 8.3/125 8.7/125 9/125, 10/125µm Maitinimas: AC110 240V/DC5V; DC 48V / DC5V Aplinkos temperatūra 0 +50 Laikymo temperatūra -20 +70 Drėgmė 5% 90%

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys.Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex.Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų.Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą.jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai.Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų.Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą.Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

Žymos: nerūdijančio kriaukle viršaus stovo, rožinė chrome " hooverboard, raundas tabels restoranas, faloimitator moterų gaidys, apskritojo stalo bazės kaimiškas, ng nėščių moterų suknelė, apvalūs akiniai nuo saulės blache, hp 14 dq0011dx klaviatūra, samsung note2 ac atmintis

Atsiliepimai

Reitingas