Dviračiu šalmą, saugos lauko sporto didelis šalmas reguliuojamas profesionalus dviračių šalmas kalnų keliais dviračio šalmas

Dviračiu šalmą, saugos lauko sporto didelis šalmas reguliuojamas profesionalus dviračių šalmas kalnų keliais dviračio šalmas

Dviračiu šalmą, saugos lauko sporto didelis šalmas reguliuojamas profesionalus dviračių šalmas kalnų keliais dviračio šalmas

€16.85

Produkto aprašymas

  • Tipas: Ultralight Šalmas
  • Modelio Numeris: Dviračio Šalmas
  • Funkcija: Reguliuojamas galvos perimetras;Vėdinimo ir ventiliacijos
  • Dydis:
  • medžiaga: PC + NŠS
  • Amžiaus Grupė: (Suaugusieji) Vyrai
  • Pavadinimas: Dviračių Saugos Šalmas
  • Svoris (g): 300g
  • Oro Ventiliacijos Angos: 8 - 15
  • Sertifikavimo: ce

Kulka Taškų:

1、lengvas: Pagaminti iš didelio stiprio PC + NŠS apvalkalo medžiaga, aukštos kokybės ir patvarių medžiagų, šalmas yra lengvas ir atsparus smūgiams.Jis yra integruotas, paprasta naudoti ir praktiška, esminis įranga, lauko sporto entuziastai.

2、Geriau Galvos Apsauga: šalmas gali geriau apsaugo galvą, išvengti vabzdžių ir smūgio absorbcijos.Ne tik atneša jums patogiai dėvėti, bet taip pat suteikia jums geriau saugumą.

3、Sumažina Triukšmo nuo Vėjo lygį: lengvas šalmas sumažina vėjo keliamą triukšmą ir visapusiškai atsižvelgta į spaudimą rider galvos ilgą laiką.Visų pirma, didelio tankio EPS medžiagos yra naudojamos.Lengvas konstrukcija užtikrina saugumą ir komfortą.

4、Reguliuojamas Galvos Perimetras: galvos apimtis gali būti koreguojama, ir sukasi sagtis į šalmas gali būti koreguojama, siekiant prisitaikyti prie skirtingų galvos perimetras vairuotojai , patogūs ir fiksuotas.

5、Laikykite Vėsioje: įsiurbimo ir išmetimo uostų užtikrinti pakankamą výdinimą laikyti šaltai.Dovanos unisex, šeimos, draugų ir kolegų, todėl jų veikla, saugiau ir patikimiau.

1.Šviesos Svoris: Pagaminti iš didelio stiprio PC + NŠS apvalkalo medžiaga, aukštos kokybės ir patvarių medžiagų, šalmas yra lengvas ir atsparus smūgiams.Jis yra integruotas, paprasta naudoti ir praktiška, esminis įranga, lauko sporto entuziastai.

2.Geriau Galvos Apsauga: šalmas gali geriau apsaugo galvą, išvengti vabzdžių ir smūgio absorbcijos.Ne tik atneša jums patogiai dėvėti, bet taip pat suteikia jums geriau saugumą.

3.Sumažina Triukšmo nuo Vėjo lygį: lengvas šalmas sumažina vėjo keliamą triukšmą ir visapusiškai atsižvelgta į spaudimą rider galvos ilgą laiką.Visų pirma, didelio tankio EPS medžiagos yra naudojamos.Lengvas konstrukcija užtikrina saugumą ir komfortą.

4.Reguliuojamas Galvos Perimetras: galvos apimtis gali būti koreguojama, ir sukasi sagtis į šalmas gali būti koreguojama, siekiant prisitaikyti prie skirtingų galvos perimetras vairuotojai , patogūs ir fiksuotas.

5.Laikykite Vėsioje: įsiurbimo ir išmetimo uostų užtikrinti pakankamą výdinimą laikyti šaltai.Dovanos unisex, šeimos, draugų ir kolegų, todėl jų veikla, saugiau ir patikimiau.

Specifikacija:

Dydis: apie 33cm*16cm/12.99 * 6.3

Procesas: integruota

Pakavimo Sąrašas:

1* Jojimo Šalmas

Žymos: veido visą šalmas, šalmas moterims, šalmas lauko, atviras šalmas, bicycl šalmas, šalmas retro, šalmas lenktynes, šalmas shoei, visas veidas vairą, šalmas motorcycl

Atsiliepimai

Reitingas